+38 044361-51-38

+38 098 577-65-01

+38 067 245-46-71

info@concord.kiev.ua
Автомобільні вантажні перевезення

image

Основним маршрутом перевезення вантажів автомобільним транспортом є доставка з країн Євросоюзу в Україну та країни СНД. Для оптимізації витрат дрібні вантажі консолідуються на складі в Польщі. В Україні ми пропонуємо послуги з розміщення вантажів на наших складах і складах наших партнерів для забезпечення їх подальшої доставки по регіонах.

Ми беремо на себе всі питання з організації доставки вантажів:

  • підбір оптимальних маршрутів;
  • розрахунок часу та коштів, необхідних для виконання майбутніх перевезень;
  • підбір транспортних засобів з урахуванням індивідуальних особливостей вантажів;
  • контроль оформлення відвантажувальних документів;
  • контроль руху автомобіля та своєчасності прибуття в певні точки маршруту;
  • здача вантажу одержувачу.

Велика база партнерів-перевізників дозволяє забезпечувати доставку будь-яких видів вантажів, включаючи негабарит, небезпечні вантажі та вантажі з підтримкою температурного режиму. Оперативність доставки обумовлена ​​мобільністю автотранспорту, відповідно, можливістю формувати «гнучкі маршрути». До того ж автоперевезення пристосовують до організації поставок будь-яких партій вантажів. Практика консолідації вантажів, що належать різним відправникам, в єдиний збірний вантаж, дозволяє робити доставку, у тому числі малих партій товарів і зразків продукції економічно привабливою і доступною, навіть дрібним підприємцям та початківцям.

При цьому варто розуміти, що перевезення вантажів з використанням автомобільного транспорту - це складний технологічний процес, що включає в себе ряд взаємозалежних операцій. Це навантаження вантажів на обраний заздалегідь рухомий склад у пункті відправлення, контроль правильності оформлення транспортної документації та документів на вантаж, переміщення вантажу в рамках розробленої логістичної схеми, вивантаження вантажу і його передача одержувачу в пункті призначення. Щоб все це пройшло без збоїв і непорозумінь, необхідно довірятися тільки професійним логістам.

Автоперевезення  здійснюються на підставі договору, в якому зазначаються всі нюанси цього процесу. Ми готові взяти на себе повну відповідальність за збереження і цілісність вантажів, а також за їх своєчасну доставку.